
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Operating Supply Current | 700 µA |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Max Supply Voltage | 36 V |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 10
Distributors
pcbx
Unit Price$4.44991
Ext.Price$4.44991
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.44991 | $4.44991 |
| 10 | $3.43596 | $34.35960 |
| 25 | $3.11622 | $77.90550 |
| 50 | $2.97539 | $148.76950 |
| 100 | $2.84093 | $284.09300 |
| 300 | $2.70965 | $812.89500 |
| 500 | $2.58445 | $1292.22500 |
| 1000 | $2.51606 | $2516.06000 |
